Wakat Brygadzista Pralnia

Veldhoven
Po uzgodnieniu
Pranie
LBO/VMBO
Złóż wniosek tutaj

"*" oznacza pola wymagane

Maksymalny rozmiar pliku: 4 MB.

Firma zajmująca się pracą społeczną
Nie ma dwóch takich samych dni
Zabawna i zróżnicowana praca

Potrzebujesz pomocy?

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Nie ma problemu, pomożemy Ci dalej.

Wzmocnij swoje umiejętności

Jesteś nowy w branży i nie masz pewności co do swojej wiedzy i doświadczenia? Bez obaw, SAAMwerkt! oferuje wsparcie poprzez szkolenia w siedzibie klienta, dzięki czemu możesz rozpocząć pracę pewnie i dobrze przygotowany.

Oto, co będziesz robić

Jako centralne biuro pracy w regionie Eindhoven, organizacja ta rozwija i pośredniczy osobom z dystansem do rynku pracy do, na i w pracy. Koncentruje się na różnych formach subsydiowanego zatrudnienia. Od osób z ograniczeniami zatrudnienia, które potrzebują stałego wsparcia, po krótkoterminowe ścieżki jako początek pracy.

Jak Brygadzista pralni Pomagasz współpracownikom w pralni w prawidłowym wykonywaniu ich pracy. Czy koledzy utknęli w martwym punkcie? Wtedy oferujesz pomoc, wskazówki i wsparcie. Zwracasz uwagę na to, czego potrzebują koledzy, aby prawidłowo i przyjemnie wykonywać swoją pracę w jednej z najbardziej zrównoważonych pralni w Europie. Współpracując, zapewniasz dobry i ciągły proces w swoim dziale oraz wyniki spełniające wymagania jakościowe.

Zadania:

  • Wykonywanie wszystkich typowych obowiązków kierowniczych w pralni.
  • Wzywanie asystenta produkcji/współpracującego brygadzisty w przypadku wystąpienia problemów.
  • Instruowanie i kierowanie członkami grupy w kwestiach technicznych.
  • Monitorowanie procesów/podzadań.
  • Rozwiązywanie prostych usterek.
  • Wykonywanie codziennej konserwacji.
  • Terminowa identyfikacja bardziej złożonych usterek i zgłaszanie ich asystentowi/liderowi centrum pracy.
  • Zarządzanie i utrzymywanie czystości w miejscu pracy.
  • Przeprowadzanie kontroli jakości.

To ty

Jesteś idealnym kandydatem na stanowisko Brygadzista pralni Jeśli:

  • Posiada dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Posiadasz odpowiednie wykształcenie VMBO.
  • Dobra współpraca.
  • Wie, jak sobie radzić!
  • Potrafisz dostosować swój styl przywództwa do sytuacji i osoby.

Oto, co oferujemy

  • Otrzymasz umowę na 40 godzin tygodniowo.
  • Kwota do swobodnego dysponowania w wysokości 17,05% wynagrodzenia brutto, do wykorzystania na wynagrodzenie lub urlop.
  • Otrzymasz dobry pakiet świadczeń.
  • Będziesz mieć wiele możliwości szkolenia i rozwoju osobistego.
  • Będziesz mieć do czynienia z zespołem towarzyskich, zaangażowanych i zmotywowanych współpracowników.

Dołączysz do nas na kawę?

Czy jesteś podekscytowany tym stanowiskiem Brygadzista pralni?

Zgłoś się już dziś, kontaktując się z Ronaldem Brakenem i/lub Brendą Hendriks pod poniższymi numerami telefonów. Chcesz się najpierw spotkać, aby uzyskać więcej informacji? Również dobrze! Do zobaczenia wkrótce!

  • Biuro SAAMwerkt Personeelsdiensten: 040-72 00 972
  • Ronald Braken: 06-12 67 10 64