Wakat Pracownik montażu

Eersel/Duizel/Best
Po uzgodnieniu
Technologia instalacji
32 - 40 godzin tygodniowo
MBO
Złóż wniosek tutaj

"*" oznacza pola wymagane

Maksymalny rozmiar pliku: 4 MB.

Innowacyjna firma!
Przytulny i doświadczony zespół
Wiele szkoleń i możliwości rozwoju
Lojalność jest nagradzana corocznie

Potrzebujesz pomocy?

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Nie ma problemu, pomożemy Ci dalej.

Wzmocnij swoje umiejętności

Jesteś nowy w branży i nie masz pewności co do swojej wiedzy i doświadczenia? Bez obaw, SAAMwerkt! oferuje wsparcie poprzez szkolenia w siedzibie klienta, dzięki czemu możesz rozpocząć pracę pewnie i dobrze przygotowany.

Czy chciałbyś pracować w dziale inżynierii instalacji w innowacyjnym środowisku z wieloma możliwościami? Czy to do Ciebie przemawia? Czytaj dalej już wkrótce!

Wizją naszego klienta jest zaprojektowanie światowej klasy fabryki, która nie tylko zapewnia najwyższy poziom wydajności, ale także tworzy innowacyjne, zrównoważone rozwiązania, które stawiają czoła globalnym wyzwaniom na dużą skalę. Osiągają to dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, ale co najważniejsze: przyciągając najbardziej utalentowanych ludzi w branży. Ich ambicją jest ustanowienie nowego standardu doskonałości przemysłowej i wywieranie pozytywnego wpływu na ludzi i planetę.

W fabryce wytwarzają części i produkty za pomocą jednego lub kilku wewnętrznych procesów produkcyjnych: formowania wtryskowego, frezowania, obróbki skrawaniem, toczenia, elektroniki, blachy lub montażu. Dzięki standaryzacji i optymalizacji umożliwiają automatyzację zarówno na poziomie sprzętu, jak i oprogramowania, znacznie zwiększając wydajność i generując bezprecedensowo krótkie czasy realizacji bez uszczerbku dla jakości.

Twoje obowiązki obejmują:

  • Montaż części zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjami.
  • Przeprowadzanie kontroli jakości w celu zapewnienia zgodności zmontowanych produktów ze standardami.
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów technicznych podczas procesu montażu.
  • Ścisła współpraca z różnymi zespołami wewnętrznymi, takimi jak dział rozwoju produktu, logistyki i kontroli jakości.
  • Obsługa i konserwacja sprzętu montażowego w celu zapewnienia wydajności i bezpieczeństwa.
  • Udział w inicjatywach ciągłego doskonalenia w celu zwiększenia wydajności i jakości procesu montażu.

Czy rozpoznajesz w tym siebie?

  • Myślisz w kategoriach rozwiązań i zwracasz uwagę na szczegóły.
  • Lubisz współpracować z innymi zespołami w naszej organizacji.
  • Podchodzisz do nowych technologii i procesów obiema rękami.
  • Masz pozytywne nastawienie i chęć wniesienia wkładu w organizację, która dąży do innowacji.
  • Potrafi dobrze mówić i pisać po holendersku.
  • Pokrewieństwo z inżynierią.

Co oferujemy?

Miłe środowisko pracy i sympatyczni koledzy, a także oczywiście bardziej niż konkurencyjne wynagrodzenie i nie tylko:

  • Elastyczne godziny pracy, zaczynające się między 7:00 a 8:00 rano.
  • Dobre miesięczne wynagrodzenie z wieloma możliwościami rozwoju.
  • Duża różnorodność w pracy, różnorodność produktów.
  • Ambitna firma z dużymi planami dalszego rozwoju.
  • Szkolenia i możliwości rozwoju.
  • Odzież robocza i telefon służbowy iPhone.
  • Zmotywowany, pracowity i przede wszystkim przyjazny zespół wokół ciebie.
  • Posiłki są zapewniane przez pracodawcę.
  • Nadgodziny są rekompensowane finansowo lub można je wykorzystać jako urlop. To zależy od Ciebie!
  • Premia roczna.
  • Dwie imprezy firmowe i zabawy zespołowe.

Dołączysz do nas na kawę?

Czy jesteś podekscytowany tym stanowiskiem Pracownik montażu?

Zgłoś się już dziś, kontaktując się z Patrickiem Benninkiem i/lub Brendą Hendriks pod poniższymi numerami telefonów. Chcesz się najpierw spotkać, aby uzyskać więcej informacji? Również dobrze! Do zobaczenia wkrótce!

  • Biuro SAAMwerkt Personeelsdiensten: 040-72 00 972
  • Patrick Bennink: 06-39 35 63 60