Állásajánlat adminisztratív asszisztens

Adminisztráció
MBO
Jelentkezzen itt

"*" a kötelezően kitöltendő mezőket jelzi

Maximális fájlméret: 4 MB.

Változatos munka
Kedves kollégák
Versenyképes fizetés

Segítségre van szüksége?

Nem találta meg, amit keresett? Nem probléma, segítünk Önnek tovább.

Erősítse készségeit

Új az iparágban, és bizonytalan a tudását és tapasztalatát illetően? Ne aggódjon, SAAMwerkt! támogatást nyújt az ügyfél telephelyén tartott képzéssel, így Ön magabiztosan és felkészülten kezdheti meg a munkát.

Olyan munkát keresel, ami tökéletesen illik hozzád? Az SAAMwerkt!-nél, az Ön megbízható munkaerő-kölcsönző cégénél a Kempen régióban gyorsan és problémamentesen tudunk Önnek segíteni. Tudassa velünk, hogy munkát keres, és mi azonnal elkezdünk Önnek dolgozni.

Nálunk minden jól szervezett. Már az első pillanattól kezdve kapcsolatban áll csapatunkkal, az Önnek megfelelő időpontban és módon.

Felismeri magát ebben?

Als administratief medewerker ondersteun je de organisatie door het uitvoeren van diverse administratieve taken. Daarnaast;

  • Beheren en verwerken van correspondentie, zoals email, brieven en telefoon;
  • Ontvangen van bezoekers en fungeren als aanspreekpunt;
  • Organiseren, beheren  en archiveren van administratieve dossiers;
  • Documentenbeheer en rapportages;
  • Invoeren van gegevens in systemen;
  • Financiële ondersteuning;
  • Agendabeheer en planning;
  • Ondersteunen van HR- taken;
  • Ondersteunen van andere afdelingen.

Ez te vagy

Jij past perfect bij de functie van administratief medewerker als je:

  • Nauwkeurigheid, zorgvuldig, oog voor detail;
  • Vermogen om meerdere taken tegelijk te beheren;
  • Prioriteiten stellen;
  • Communicatieve vaardigheden, mondeling en schriftelijk;
  • Szolgáltatás-orientált;
  • Zorgvuldig;
  • Zelfstandigheid;
  • Teamspeler;
  • Goede kennis van MS Office (Word, Excel, outlook);
  • Ervaring met ERP CRM systemen;
  • Om kunnen gaan met vertrouwelijke informatie;
  • Jó holland nyelvtudás (szóban és írásban);
  • Opleidingsniveau MBO;
  • Werkervaring in een soortgelijke functie.

Amit kínálunk Önnek:

  • Piaci alapú fizetés;
  • Jó nyugdíjrendszer.

Csatlakozik hozzánk egy kávéra?

Izgatottan várja ezt a pozíciót Administratief medewerker?

Akkor jelentkezzen még ma, és vegye fel a kapcsolatot Ronald Braken és/vagy Brenda Hendriksszel az alábbi telefonszámokon. Szeretne előbb találkozni további információkért? Szintén remek! Hamarosan találkozunk!

  • SAAMwerkt Personeelsdiensten iroda: 040-72 00 972
  • Ronald Braken: 06-12 67 10 64