Állásajánlat Service technician

Veldhoven
2 600-3 900 € p.m. 40 óra esetén
Telepítési technológia
32- 40 óra hetente
LBO/ VMBO, MBO
Jelentkezzen itt

"*" a kötelezően kitöltendő mezőket jelzi

Maximális fájlméret: 4 MB.

Családi vállalkozás!
Hangulatos és tapasztalt csapat
Különböző képzési lehetőségek
A hűséget évente jutalmazzák

Segítségre van szüksége?

Nem találta meg, amit keresett? Nem probléma, segítünk Önnek tovább.

Erősítse készségeit

Új az iparágban, és bizonytalan a tudását és tapasztalatát illetően? Ne aggódjon, SAAMwerkt! támogatást nyújt az ügyfél telephelyén tartott képzéssel, így Ön magabiztosan és felkészülten kezdheti meg a munkát.

Szeretne egy igazi családi vállalkozásban szerelőmérnöki munkát végezni? Vonzónak találja ezt a lehetőséget? Olvasson tovább hamarosan!

Ügyfelünk egy igazi családi vállalkozás. Ez tükröződik a kultúrában, az értékekben és a lapos szervezeti struktúrában. Azóta virágzó vállalattá nőtték ki magukat. Multidiszciplináris telepítő cég, és több mint 56 éve telepít a délkelet-brabant és észak-limburgi régióban. Vállalják a W-szereléseket a projektalapú új építkezések és felújítások során, valamint a lakásszövetkezetek, tulajdonosi társulások és magánszemélyek számára a berendezések kezelését és karbantartását.

Ezt fogod tenni:

Mint Szervizmérnök Ön nap mint nap emberek otthonába megy, hogy elhárítsa a központi fűtési kazán, kombi kazán, hőszivattyú, hővisszanyerő vagy szellőzőrendszer meghibásodását vagy karbantartást végezzen. Az iPadeden mindig kéznél van az aznapi feladatod, így pontosan tudod, hol kell lenned.

Ha megérkezel az emberek otthonába, jól felkészülve mész be a szerszámaiddal. Elbeszélgetsz az ügyféllel, majd nekilátsz a meghibásodás vagy a karbantartási munkálatok elvégzésének. Ezt pontosan és magas minőségi szabványainknak megfelelően végzi el. Miután elmagyaráztad az ügyfélnek, hogy mit csináltál, továbbmész a következő címre.

Felismeri magát ebben?

Szeretsz beszélgetni az ügyfelekkel, és biztonságos és jól karbantartott központi fűtés- vagy hőszivattyú-szerelést nyújtani nekik? Akkor talán éppen Önt keressük! Ha műszaki rálátással is rendelkezel, az is teljesen nagyszerű! Mivel a Szervizmérnök Ön a cégünk névjegye.

Ez te vagy:

  • Ön ügyfélbarát és szolgáltatásorientált;
  • LBO/ VMBO, MBO munka és gondolkodás szintje;
  • Ön megoldásokban gondolkodik;
  • Tudja, hol van a prioritás, és jól fel tudja mérni a kockázatokat;
  • A holland nyelv ismerete;
  • Van affinitása vagy tapasztalata a telepítőmérnöki tevékenységgel kapcsolatban;
  • Ön buzgón tanul, hiszen a technológia soha nem áll meg egy napra sem.

Mit kínálunk Önnek?

Kellemes munkakörnyezet és kedves kollégák és azon túl:

  • Havi 2600-3900 eurós fizetés (heti 40 óra alapján);
  • Heti munkaidő 40 óra;
  • Egy busz, munkaruhák, szerszámok. Tablet és céges telefon;
  • Különböző képzési és előrelépési lehetőségek;
  • Elegendő idő a munka megfelelő és hozzáértő elvégzéséhez;
  • Barátságos és tapasztalt csapat;
  • Szórakoztató személyzeti kirándulások és tevékenységek.

Csatlakozik hozzánk egy kávéra?

Izgatottan várja ezt a pozíciót Szervizmérnök?

Akkor jelentkezzen még ma, és vegye fel a kapcsolatot Ronald Braken és/vagy Brenda Hendriksszel az alábbi telefonszámokon. Szeretne előbb találkozni további információkért? Szintén remek! Hamarosan találkozunk!

  • SAAMwerkt Personeelsdiensten iroda: 040-72 00 972
  • Ronald Braken: 06-12 67 10 64