Állásajánlat Painter

Den Bosch
2,686 - 3,250 p.m. 40 órában.
Építés
heti 40 óra
LBO/ VMBO
Jelentkezzen itt

"*" a kötelezően kitöltendő mezőket jelzi

Maximális fájlméret: 4 MB.

Modern és professzionális vállalat
Király projektek
Hangulatos kollégák csapata
Jó nyugdíjrendszer

Segítségre van szüksége?

Nem találta meg, amit keresett? Nem probléma, segítünk Önnek tovább.

Erősítse készségeit

Új az iparágban, és bizonytalan a tudását és tapasztalatát illetően? Ne aggódjon, SAAMwerkt! támogatást nyújt az ügyfél telephelyén tartott képzéssel, így Ön magabiztosan és felkészülten kezdheti meg a munkát.

Mit keresünk?

Ügyfelünk egy modern és szakosodott befejező vállalat, amely jó referenciákkal rendelkezik különböző iparágakban. A karbantartástól a felújításon át a kivitelezésig. Minden puha befejező munkát elvégeznek a kiskereskedelmi, ápolási, oktatási és irodai szektorban tevékenykedő ügyfelek számára Hollandia egész területén. Ők biztosítják a tökéletes befejező simítást! Ön az a fajta festő, akinek van érzéke a minőséghez, és aki tudja, hogyan kell nekilátni a munkának? Akkor olvasson tovább.

Mit fogsz tenni?

Ennek a professzionális befejező cégnek a festőjeként a minőségi szemével boldoggá teheti az ügyfeleket. Kollégáiddal együtt hozzájárulsz a menő, vállalati ügyfelek változatos festési projektjeihez.

  • Gondoskodik a külső és belső festésről;
  • Stukkófestéssel és festékszóró festéssel fogsz foglalkozni;
  • A tömítőanyagot szakszerűen alkalmazza;
  • A projektkárpitozás is a szolgáltatásai közé tartozik.

Felismeri magát ebben?

Te vagy az a festő, aki tökéletesen illeszkedik a csapatba, ha:

  • Bizonyíthatóan hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalattal rendelkezik;
  • Érvényes vezetői engedély birtokában;
  • Rugalmasan tudnak dolgozni Hollandia egész területén.

Mit kínálunk Önnek

Ebben a festői pozícióban változatos munkát végezhet, ahol különböző ügyfelek gyönyörű projektjeihez járulhat hozzá. Egy modern vállalatnál egy barátságos kollégákból álló csapattal fogsz dolgozni. Ezen kívül kapni fogsz:

  • A fizetés 2686 és 3250 euró között van;
  • 40 órás szerződés;
  • Folyamatos fizetés az utazási időért;
  • Jó munkakörülmények;
  • Nyugdíj elhatárolás

Csatlakozik hozzánk egy kávéra?

Izgatottan várja ezt a pozíciót Festő?

Akkor jelentkezzen még ma, és vegye fel a kapcsolatot Ronald Braken és/vagy Brenda Hendriksszel az alábbi telefonszámokon. Szeretne előbb találkozni további információkért? Szintén remek! Hamarosan találkozunk!

  • SAAMwerkt Personeelsdiensten iroda: 040-72 00 972
  • Ronald Braken: 06-12 67 10 64