Állásajánlat Production worker

Termelés
32- 40 óra hetente
LBO/ VMBO
Jelentkezzen itt

"*" a kötelezően kitöltendő mezőket jelzi

Maximális fájlméret: 4 MB.

Változatos munka
Kedves kollégák
Versenyképes fizetés

Segítségre van szüksége?

Nem találta meg, amit keresett? Nem probléma, segítünk Önnek tovább.

Erősítse készségeit

Új az iparágban, és bizonytalan a tudását és tapasztalatát illetően? Ne aggódjon, SAAMwerkt! támogatást nyújt az ügyfél telephelyén tartott képzéssel, így Ön magabiztosan és felkészülten kezdheti meg a munkát.

Olyan munkát keresel, ami tökéletesen illik hozzád? Az SAAMwerkt!-nél, az Ön megbízható munkaerő-kölcsönző cégénél a Kempen régióban gyorsan és problémamentesen tudunk Önnek segíteni. Tudassa velünk, hogy munkát keres, és mi azonnal elkezdünk Önnek dolgozni.

Nálunk minden jól szervezett. Már az első pillanattól kezdve kapcsolatban áll csapatunkkal, az Önnek megfelelő időpontban és módon.

Felismeri magát ebben?

Gyártási asszisztensként a gyártási folyamatok támogatása lesz a feladata egy szervezeten belül:

  • Termelési folyamatok támogatása;
  • A gép működése;
  • Minőségellenőrzés;
  • Csomagolási feladatok;
  • Raktárkezelés;
  • Biztonságos és rendezett munkahely biztosítása;
  • A biztonsági előírások betartása.

Ez te vagy

Tökéletesen megfelelsz a gyártási asszisztensi pozícióra, ha:

  • Képes önállóan és/vagy csapatban dolgozni;
  • Alapvető ismeretek a gyártógépekről;
  • Pontosság, figyelem a részletekre;
  • Problémamegoldó képesség;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Alapvető számítógépes ismeretek;
  • Rugalmasság;
  • A biztonsági előírások alapvető ismerete;
  • Képzési szint LBO/ VMBO.

Amit kínálunk Önnek:

  • Egy változatos és teljes munkaidős állás;
  • Piaci alapú fizetés;
  • Jó nyugdíjrendszer.

Csatlakozik hozzánk egy kávéra?

Izgatottan várja ezt a pozíciót Gyártási munkás?

Akkor jelentkezzen még ma, és vegye fel a kapcsolatot Ronald Braken és/vagy Brenda Hendriksszel az alábbi telefonszámokon. Szeretne előbb találkozni további információkért? Szintén remek! Hamarosan találkozunk!

  • SAAMwerkt Personeelsdiensten iroda: 040-72 00 972
  • Ronald Braken: 06-12 67 10 64