Állásajánlat Assembly worker

Eersel/Duizel/Best
Megállapodás alapján
Telepítési technológia
heti 32-40 óra
MBO
Jelentkezzen itt

"*" a kötelezően kitöltendő mezőket jelzi

Maximális fájlméret: 4 MB.

Innovatív vállalat!
Hangulatos és tapasztalt csapat
Számos képzési és fejlődési lehetőség
A hűséget évente jutalmazzák

Segítségre van szüksége?

Nem találta meg, amit keresett? Nem probléma, segítünk Önnek tovább.

Erősítse készségeit

Új az iparágban, és bizonytalan a tudását és tapasztalatát illetően? Ne aggódjon, SAAMwerkt! támogatást nyújt az ügyfél telephelyén tartott képzéssel, így Ön magabiztosan és felkészülten kezdheti meg a munkát.

Szeretne egy sok lehetőséget kínáló, innovatív környezetben, a telepítőmérnöki szakmában dolgozni? Vonzónak találja ezt a lehetőséget? Akkor olvasson tovább!

Ügyfelünk víziója egy olyan világszínvonalú gyár kialakítása, amely nemcsak a legmagasabb szintű hatékonyságot biztosítja, hanem olyan innovatív, fenntartható megoldásokat is létrehoz, amelyek jelentős léptékű globális kihívásokra adnak választ. Ezt a legmodernebb technológia alkalmazásával érik el, de ami a legfontosabb: az iparág legtehetségesebb embereinek bevonásával. Céljuk, hogy új mércét állítsanak fel az ipari kiválóság terén, és pozitív hatást gyakoroljanak az emberekre és a bolygóra.

A gyáron belül egy vagy több házon belüli gyártási folyamat segítségével állítanak elő alkatrészeket és termékeket: fröccsöntés, marás, megmunkálás, esztergálás, elektronika, fémlemez vagy összeszerelés. A szabványosítás és optimalizálás révén hardver- és szoftverszinten egyaránt lehetővé teszik az automatizálást, ami drámaian növeli a hatékonyságot és példátlanul rövid átfutási időt eredményez a minőség romlása nélkül.

Feladataid közé tartozik:

  • Alkatrészek összeszerelése a műszaki rajzok és előírások szerint.
  • Minőségi ellenőrzések elvégzése annak biztosítása érdekében, hogy az összeszerelt termékek megfeleljenek a szabványoknak.
  • Az összeszerelési folyamat során felmerülő műszaki problémák azonosítása és megoldása.
  • Szoros együttműködés a különböző belső csapatokkal, például a termékfejlesztéssel, a logisztikával és a minőségellenőrzéssel.
  • Az összeszerelő berendezések üzemeltetése és karbantartása a hatékonyság és a biztonság biztosítása érdekében.
  • Részvétel a folyamatos fejlesztési kezdeményezésekben az összeszerelési folyamat hatékonyságának és minőségének növelése érdekében.

Felismeri magát ebben?

  • Megoldásokban gondolkodik, és van érzéke a részletekhez.
  • Élvezed a szervezetünkön belüli más csapatokkal való együttműködést.
  • Két kézzel nyúl az új technológiákhoz és folyamatokhoz.
  • Pozitív hozzáállással rendelkezik, és szeretne hozzájárulni egy olyan szervezet munkájához, amely innovációra törekszik.
  • Jól beszél és ír hollandul.
  • Affinitás a mérnöki munkához.

Mit kínálunk Önnek?

Kellemes munkakörnyezet és kedves kollégák, és természetesen több mint versenyképes fizetést kap és azon túl is:

  • Rugalmas munkaidő, reggel 7:00 és 8:00 óra között.
  • Jó havi fizetés sok növekedési lehetőséggel.
  • Sokszínűség a munkában, változatos termékek.
  • Ambiciózus vállalat, nagy tervekkel a további növekedés érdekében.
  • Képzési és fejlődési lehetőségek.
  • Munkaruha és egy iPhone munkatelefon.
  • Motivált, szorgalmas és mindenekelőtt barátságos csapat körülötted.
  • Az étkezést a munkáltató biztosítja.
  • A túlórákat pénzügyileg kompenzálják, vagy szabadságként is felhasználhatja. Rajtad áll!
  • Éves bónusz.
  • Két céges buli és szórakoztató csapat kirándulások.

Csatlakozik hozzánk egy kávéra?

Izgatottan várja ezt a pozíciót a Összeszerelő munkás?

Akkor jelentkezzen még ma Patrick Benninkkel és/vagy Brenda Hendriksszel az alábbi telefonszámokon. Szeretne előbb találkozni további információkért? Szintén remek! Hamarosan találkozunk!

  • SAAMwerkt Personeelsdiensten iroda: 040-72 00 972
  • Patrick Bennink: 06-39 35 63 60