Álláslehetőség Alkalmazott raktár/készletvezető.

Veghel
2,500-3,200 p.m. 40 óra alatt.
Bútoripar
32- 40 óra hetente
MBO
Jelentkezzen itt

"*" a kötelezően kitöltendő mezőket jelzi

Maximális fájlméret: 4 MB.

Jó kollégák
Jó fizetés
Informális munkakörnyezet

Segítségre van szüksége?

Nem találta meg, amit keresett? Nem probléma, segítünk Önnek tovább.

Erősítse készségeit

Új az iparágban, és bizonytalan a tudását és tapasztalatát illetően? Ne aggódjon, SAAMwerkt! támogatást nyújt az ügyfél telephelyén tartott képzéssel, így Ön magabiztosan és felkészülten kezdheti meg a munkát.

Mit fogsz tenni?

Raktári alkalmazottként az Ön fő feladata a raktár ellenőrzése, rendben tartása és rendben tartása. Feladataid közé tartozik továbbá az alkatrészek és termékek átvétele, tárolása és elosztása a raktárban és a raktárból különböző munkagépekkel. Az alkatrészek beszállítása és kivitele során EPT-t használsz. Az áruk és termékek tárolásakor és begyűjtésekor egy nyúlványos targoncát fog használni. Ebben a pozícióban az operációs vezetőnek fog jelenteni.

Az Ön szerepe:

  • Készletszámlálások elvégzése;
  • Vegyen részt a logisztika javítását célzó fejlesztési csoportokban;
  • A raktár takarítása/rendben tartása;
  • A csomagolás kirakodása, ellenőrzése, nyilvántartása és visszaszállítása;
  • Határozza meg, hogy az árukat hol lehet tárolni a beléptetés után;
  • Gyűjtse össze a termékeket kiadási listák formájában kiadott munkarendek segítségével;
  • A csomagolási módszer meghatározása a megrendelés mérete alapján, figyelembe véve a megrendelés típusát és súlyát. Saját belátása szerint átcsomagolja az ügyfelek megrendeléseit;
  • A megfelelő számok és termékek biztosítása.

Felismeri magát ebben?

  • MBO munka- és gondolkodási szint;
  • A holland nyelv ismerete szóban és írásban
  • Csapatjátékos mentalitás;
  • Kompetenciák: Ügyfélközpontúság, Részletekkel való foglalkozás, Kezdeményezőkészség, Rugalmasság, Minőségorientáltság.

Mit kínálunk Önnek

Egy dinamikus és előremutató szervezetben fog dolgozni, ahol az ügyfél iránti figyelem kulcsfontosságú. Inspiráló és innovatív munkakörnyezetben, ahol Hollandia legszebb és legtartósabb irodabútoraival dolgozhatsz nap mint nap. Emellett ez egy olyan kihívásokkal teli pozíció, amelyben rengeteg hely van a saját kezdeményezésre, a növekedésre és a személyes fejlődésre. Továbbá kínálunk:

  • Munkakörnyezet egy dinamikus szervezetben, amely minőséget sugároz és teret biztosít a következők számára
    vállalkozói szellem;
  • Nagyszerű fejlődési és növekedési lehetőségek a szervezetünkben;
  • Inspiráló és motivált kollégák egy informális munkakörnyezetben;
  • Az Ön fejlődése kiemelkedően fontos számunkra; a munkakörrel való megismerkedés érdekében egyéni bevezető programmal kezd.

Csatlakozik hozzánk egy kávéra?

Izgatottan várja ezt a pozíciót Raktári asszisztens/ raktárvezető?

Akkor jelentkezzen még ma, és vegye fel a kapcsolatot Ronald Braken és/vagy Brenda Hendriksszel az alábbi telefonszámokon. Szeretne előbb találkozni további információkért? Szintén remek! Hamarosan találkozunk!

  • SAAMwerkt Personeelsdiensten iroda: 040-72 00 972
  • Ronald Braken: 06-12 67 10 64