Állásajánlat Raktári alkalmazott

Eersel
2,470-2,650 p.m. 40 óránál
heti 40 óra
LBO/ VMBO
Jelentkezzen itt

"*" a kötelezően kitöltendő mezőket jelzi

Maximális fájlméret: 4 MB.

Családi vállalkozás
Szórakoztató és változatos munka
Jó fizetés
Jó munkakörülmények

Segítségre van szüksége?

Nem találta meg, amit keresett? Nem probléma, segítünk Önnek tovább.

Erősítse készségeit

Új az iparágban, és bizonytalan a tudását és tapasztalatát illetően? Ne aggódjon, SAAMwerkt! támogatást nyújt az ügyfél telephelyén tartott képzéssel, így Ön magabiztosan és felkészülten kezdheti meg a munkát.

Bevezetés

Ön olyan valaki, akinek "2 jobb keze van"? Szeretne egy olyan családi vállalkozásban dolgozni, ahol mindenki megbecsültnek és otthon érzi magát? És szeret egy nyitott, bonyolult szervezeti struktúra nélküli vállalatnál dolgozni? Akkor ez a raktári asszisztensi pozíció tökéletesen illik Önhöz! Olvasson tovább hamarosan.

A szervezet

Ügyfelünk több mint 20 éve foglalkozik hulladékgazdálkodással (hulladékgyűjtő, -válogató, -szállító és -feldolgozó termékek) és vízgazdálkodással (esővíz-, szennyvíz- és egyéb folyadéktartályok), és sikeresen jelen van az európai piacon. A legfontosabb termékek közé tartoznak az esővíztartályok, a duplafalú gázolaj-tartályok és a szeméttartályok.

Mit fogsz tenni?

Önöknek köszönhetően raktárunk mindig rendben van! A pozícióban, mint Raktári asszisztens Ön önállóan fog dolgozni.

Konkrétan a következőket fogod tenni:

  • Készletellenőrzés: Ön gondoskodik a készletszámlálásról, valamint a be- és kivonások nyilvántartásáról;
  • A raktár takarítása/rendben tartása;
  • Logisztika: gondoskodik arról, hogy minden beérkező áru a megfelelő helyre kerüljön. Munkamegrendelések alapján elkészíti a megfelelő anyagokat. Tudod, hogyan kell a raktárat funkcionálisan és hatékonyan kialakítani, és gondoskodsz arról, hogy minden jól szervezett legyen és zökkenőmentesen működjön;
  • Munkakörnyezet: Mindig tiszta és rendezett munkakörnyezetet biztosít, mind a külső, mind a belső térben;
  • Termékek mozgatása/válogatása;
  • Kisebb módosítások elvégzése a termékeken, például kerekek készítése a konténereken.

Felismeri magát ebben?

  • A holland nyelv ismerete előnyt jelent a munkautasítások követésével kapcsolatban;
  • A "B" kategóriájú jogosítvány szükséges;
  • Képes önállóan dolgozni;
  • Gondosan és proaktívan dolgozol;
  • Nem félsz felhúzni az ingujjadat, és ezért cipekedési munkát végezni (természetesen a megfelelő eszközökkel, például targoncával);
  • Alkalmi munkákat végzel a helyiségekben és azok környékén.

Mit kínálunk Önnek?

  • Egy változatos és teljes munkaidős állás (heti 40 óra);
  • Teljes munkaidőben (40 óra) havi bruttó 2 470,- és 2 650,- EUR közötti fizetés.
  • Felelősséget és sokszínűséget adunk;
  • A kezdési időpontok megegyezés szerint (08.00- 08.30 között);
  • Jó nyugdíjrendszer.

Csatlakozik hozzánk egy kávéra?

Izgatottan várja ezt a pozíciót Raktári asszisztens?

Akkor jelentkezzen még ma, és vegye fel a kapcsolatot Ronald Braken és/vagy Brenda Hendriksszel az alábbi telefonszámokon. Szeretne előbb találkozni további információkért? Szintén remek! Hamarosan találkozunk!

  • SAAMwerkt Personeelsdiensten iroda: 040-72 00 972
  • Ronald Braken: 06-12 67 10 64