Tájépítész tanonc

Wintelre
Megállapodás alapján
32- 40 óra hetente
LBO/ VMBO
Jelentkezzen itt

"*" a kötelezően kitöltendő mezőket jelzi

Maximális fájlméret: 4 MB.

Szociális és elkötelezett munkaadó
Elismert tanulási vállalat!
Kihívást jelentő munka
Jó munkakörülmények

Segítségre van szüksége?

Nem találta meg, amit keresett? Nem probléma, segítünk Önnek tovább.

Erősítse készségeit

Új az iparágban, és bizonytalan a tudását és tapasztalatát illetően? Ne aggódjon, SAAMwerkt! támogatást nyújt az ügyfél telephelyén tartott képzéssel, így Ön magabiztosan és felkészülten kezdheti meg a munkát.

Mit fogsz tenni?

Ön egy céltudatos ember és szeret a szabadban dolgozni? Akkor nálunk van az Ön számára megfelelő állás! A kertésznek fogsz segíteni minden általános feladatban, mint például gyomlálás, kaszálás, metszés, cserepek, oszlopok, fák stb. hordása. Nincs szükséged hasonló munkakörben szerzett tapasztalatra, munka közben betanítunk, hogy teljesen elsajátíthasd a szakmát. Változatos munkát kínálunk Önnek hosszabb időre, versenyképes fizetéssel.

Felismeri magát ebben?

  • Ön céltudatos és szeret a természetben dolgozni minden évszakban;
  • Motivált vagy a kertépítő szakma elsajátítására, tapasztalat nem szükséges!
  • Vonzódik a kertekhez;
  • Szeret nekilátni és látja a munkát előre;
  • Nyáron elérhetőek;
  • Wintelre közelében él;
  • A B kategóriás jogosítvány előnyt jelent.

Mit kínálunk Önnek?

Változatos gyakornoki állást kínálunk Önnek, versenyképes fizetéssel, szabadsággal és szabadságpénzzel.

Csatlakozik hozzánk egy kávéra?

Izgatottan várja ezt a pozíciót Szakmunkástanuló Kertész?

Akkor jelentkezzen még ma, és vegye fel a kapcsolatot Ronald Braken és/vagy Brenda Hendriksszel az alábbi telefonszámokon. Szeretne előbb találkozni további információkért? Szintén remek! Hamarosan találkozunk!

  • SAAMwerkt Personeelsdiensten iroda: 040-72 00 972
  • Ronald Braken: 06-12 67 10 64