Állásajánlat Szerelő technikus

Dizel
Megállapodás alapján
Technológia
LBO/VMBO,MBO
Jelentkezzen itt

"*" a kötelezően kitöltendő mezőket jelzi

Maximális fájlméret: 4 MB.

Jó fizetés
Innovatív környezet
Szoros és meleg munkakörnyezet

Segítségre van szüksége?

Nem találta meg, amit keresett? Nem probléma, segítünk Önnek tovább.

Erősítse készségeit

Új az iparágban, és bizonytalan a tudását és tapasztalatát illetően? Ne aggódjon, SAAMwerkt! támogatást nyújt az ügyfél telephelyén tartott képzéssel, így Ön magabiztosan és felkészülten kezdheti meg a munkát.

Ezt fogod tenni

Lelkesen tanulsz és szeretnéd elsajátítani a jövő technológiáját? Szeretnél nap mint nap részt venni hőszivattyúk telepítésében, és akár a termékek fejlesztésében is közreműködni, akkor ez a kihívás neked szól!

  • Hőszivattyúk telepítése és összekapcsolása meglévő berendezésekkel.
  • A hőszivattyúk karbantartásának elvégzése;
  • Kommunikáció az ügyfelekkel;
  • Tanácsadás az ügyfeleknek.

Ez te vagy

  • Lehetőleg befejezett műszaki végzettség;
  • Tapasztalat a telepítési tervezésben;
  • Előnyt jelent a hőszivattyúkkal kapcsolatos tapasztalat;
  • Vezetői engedéllyel rendelkezik (legalább B);
  • Jó kommunikációs készség;
  • Megoldásorientált;
  • Képes legyen önállóan és csapatban dolgozni;
  • Rugalmasság;
  • Holland és angol nyelvtudás szükséges.

Ezt kínáljuk Önnek

  • Csatlakozzon egy olyan kalandhoz, amelynek célja a fűtési ipar átalakítása, és járuljon hozzá a zöld forradalomhoz.
  • Legyen része egy kiváló csapatnak, amely szenvedélyesen elkötelezett a kiváló minőségű hőszivattyúink telepítése iránt.
  • Olyan terméket képvisel, amelyre műszaki szempontból hihetetlenül büszkék vagyunk, amely kiváló minőségéről ismert, és amelyre az ügyfelek rendkívül pozitívan reagálnak.
  • Élvezze a túlórák rugalmas kompenzációját, akár pénzügyileg, akár plusz szabadságként, attól függően, hogy Ön mit szeretne.
  • Élvezze a versenyképes foglalkoztatási feltételeket, beleértve az éves bónuszt, amely elismeri az Ön sikerünkhöz való létfontosságú hozzájárulását.
  • Átfogó, összesen 33 nap szabadságot, beleértve a munkaszüneti napokat is, és a túlórák felhasználásával még több szabadnapot.

Csatlakozik hozzánk egy kávéra?

Izgatottan várja ezt a pozíciót Szerelőmérnök?

Akkor jelentkezzen még ma Patrick Benninkkel és/vagy Brenda Hendriksszel az alábbi telefonszámokon. Szeretne előbb találkozni további információkért? Szintén remek! Hamarosan találkozunk!

Patrick Bennink: 06-39356360
SAAMwerkt Personeelsdiensten iroda: 040-72 00 972