Álláshirdetés Construction Cleaner

Dizel
2,390 - 3,150 p.m. 40 óránál.
Építés
32- 40 óra hetente
LBO/ VMBO
Jelentkezzen itt

"*" a kötelezően kitöltendő mezőket jelzi

Maximális fájlméret: 4 MB.

Szociális és elkötelezett munkaadó
Jó fizetés
Elismert képzési vállalat
Hangulatos kollégák

Segítségre van szüksége?

Nem találta meg, amit keresett? Nem probléma, segítünk Önnek tovább.

Erősítse készségeit

Új az iparágban, és bizonytalan a tudását és tapasztalatát illetően? Ne aggódjon, SAAMwerkt! támogatást nyújt az ügyfél telephelyén tartott képzéssel, így Ön magabiztosan és felkészülten kezdheti meg a munkát.

Szeretsz a kezeddel dolgozni? Szereted az építkezést? Csatlakozzon hozzánk a Kempen régió legkülönfélébb projektjeiben! Építkezőket keresünk tapasztalattal vagy anélkül. Fontos munka, mert az Ön munkájának köszönhetően az építkezésen mindenki biztonságosan és megfelelően végezheti a munkáját. Érdekli az ajánlatunk? Olvasson gyorsan tovább, hogy többet megtudjon erről az álláslehetőségről.

Ügyfelünk 90 éves tapasztalattal és számos szép projekttel a háta mögött, és a délkelet-brabant-i régióban ismert névnek számít. A kézműves munka, az elkötelezettség, a megbízhatóság és egy csipetnyi kempeni zsenialitás a fő összetevők, amelyek ezt a kivitelező céget sokoldalú és kompetens építőipari vállalattá teszik.

Ezt fogod tenni

Építőipari takarítóként az építkezés rendben tartása, valamint az anyagok és hulladékok eltakarítása lesz a feladata. Biztosítod, hogy a munkahelyet tisztán és biztonságosan tartsák, hogy az építőmunkások hatékonyan dolgozhassanak. Megelőzöd a veszélyes helyzeteket és gondoskodsz az általános biztonságról. Szorosan együttműködik más szakmunkásokkal, például ácsokkal, villanyszerelőkkel stb.

A feladatai közé tartozik:

  • Az építési hulladék és törmelék eltávolítása a munkahelyről;
  • Különböző hulladékanyagok válogatása és szétválasztása;
  • Építőanyagok és szerszámok takarítása használat után;
  • Segítség az anyagok be- és kirakodásában;
  • Tisztítóeszközök és berendezések karbantartása;
  • A helyszínen előforduló szabálytalanságok vagy veszélyek jelentése a felelősöknek

Felismeri magát ebben?

Ön tökéletesen alkalmas erre a munkakörre, ha jó fizikai erőnléttel rendelkezik, és bírja a nehéz munkát. Pontos, szervezett és önállóan tudsz dolgozni. Emellett van érzéke a részletekhez, és szeret tiszta környezetben dolgozni, valamint ismeri az építkezések biztonsági előírásait.

Ezenkívül:

  • Ön rendelkezik vezetői engedéllyel;
  • A holland és/vagy angol nyelvtudás előnyt jelent;
  • Élvezed, amit csinálsz;
  • Élvezed a közös munkát, hogy a projekt sikeres legyen.

Mit kínálunk Önnek

Kihívást jelentő pozíció egy családi vállalkozáson belül. Lehetősége lesz arra, hogy részt vegyen érdekes építési projektekben mind a vállalati, mind az állami, mind a magánszektorban.

  • Teljes munkaidőben 2390 és 3150 euró közötti fizetés;
  • Heti 40 órás szerződés;
  • Legkedvesebb kollégák;
  • Hely a személyes fejlődésre;
  • Szép projektek.

Csatlakozik hozzánk egy kávéra?

Izgatottan várja ezt a pozíciót Építőipari takarító munkás?

Akkor jelentkezzen még ma, és vegye fel a kapcsolatot Ronald Braken és/vagy Brenda Hendriksszel az alábbi telefonszámokon. Szeretne előbb találkozni további információkért? Szintén remek! Hamarosan találkozunk!

  • SAAMwerkt Personeelsdiensten iroda: 040-72 00 972
  • Ronald Braken: 06-12 67 10 64