Állásajánlat All-round Production Employee

Veghel
2,500-3,200 p.m. 40 óra alatt.
Bútoripar
32- 40 óra hetente
MBO
Jelentkezzen itt

"*" a kötelezően kitöltendő mezőket jelzi

Maximális fájlméret: 4 MB.

Jó kollégák
Jó fizetés
Informális munkakörnyezet

Segítségre van szüksége?

Nem találta meg, amit keresett? Nem probléma, segítünk Önnek tovább.

Erősítse készségeit

Új az iparágban, és bizonytalan a tudását és tapasztalatát illetően? Ne aggódjon, SAAMwerkt! támogatást nyújt az ügyfél telephelyén tartott képzéssel, így Ön magabiztosan és felkészülten kezdheti meg a munkát.

Mit fogsz tenni?

Általános termelési munkásként a Circular Hubon belül termelési munkákat fog végezni. Megfelelő előkészítés után különböző szerszámok és gépek segítségével elkezdheti az alkatrészek és termékek megfelelő specifikációk szerinti szétszerelését vagy összeszerelését. Ön csomagolja és ellenőrzi a termékek minőségét, és biztonságos módon dolgozik. Ebben a pozícióban a csoportkoordinátornak fogsz jelenteni.

Az Ön szerepe:

  • Megfelelő minőségű (fél)termékek gyártása és megmunkálása;
  • Beérkező áruk szétszerelése és feldolgozása;
  • Minőségi hibák és eltérések esetén gondoskodik a megfelelő időben történő kommunikációról a felettesével;
  • Gondoskodik és felelősséget vállal a tiszta, rendezett és biztonságos munkahelyért;
  • Kellő óvatossággal és körültekintéssel jár el, hogy biztosítsa az Ön és kollégái biztonságát. Ezt úgy éri el, hogy jól együttműködik, megfelelően használja/tárolja az egyéni védőeszközöket, és tiszteletben tartja/követi az alkalmazott biztonsági előírásokat.

Felismeri magát ebben?

  • A holland nyelv ismerete szóban és írásban;
  • Műszaki megértés;
  • Alapvető számítógépes ismeretek;
  • Saját közlekedési eszközzel rendelkezik.

Mit kínálunk Önnek?

  • Versenyképes fizetés (2600 és 3200 euró közötti összeg 40 órás munkaidőben);
  • Jó béren kívüli juttatások, beleértve a nyugdíjrendszert is;
  • Munkakörnyezet egy dinamikus szervezetben, amely minőséget sugároz és teret ad a vállalkozói szellemnek;
  • Nagyszerű fejlődési és növekedési lehetőségek a szervezetünkben;
  • Inspiráló és motivált kollégák egy informális munkakörnyezetben.

Csatlakozik hozzánk egy kávéra?

Izgatottan várja ezt a pozíciót Mindenre képes termelési dolgozó?

Akkor jelentkezzen még ma, és vegye fel a kapcsolatot Ronald Braken és/vagy Brenda Hendriksszel az alábbi telefonszámokon. Szeretne előbb találkozni további információkért? Szintén remek! Hamarosan találkozunk!

  • SAAMwerkt Personeelsdiensten iroda: 040-72 00 972
  • Ronald Braken: 06-12 67 10 64