Свободно работно място майстор пералня

Veldhoven
По договореност
Пералня
LBO/VMBO
Кандидатствайте тук

"*" обозначава задължителните полета

Максимален размер на файла: 4 MB.

Компания за социална работа
Няма два еднакви дни
Забавна и разнообразна работа

Имате нужда от помощ?

Не успяхте да намерите това, което търсите? Няма проблем, ние ще ви помогнем допълнително.

Укрепване на уменията ви

Започвате работа в бранша и не сте сигурни в знанията и опита си? Не се притеснявайте, SAAMwerkt! предлага подкрепа чрез обучение в помещенията на клиента, за да можете да започнете работа уверено и добре подготвени.

Ето какво ще направите.

В качеството си на централно бюро за работа в региона на Айндховен тази организация развива и посредничи на хората, които са отдалечени от пазара на труда, да работят, да се включат и да работят. Те се фокусират върху различни форми на субсидирана заетост. От хора с ограничение в заетостта, които се нуждаят от постоянна подкрепа, до краткосрочни пътеки като начало на работа.

Като Бригадир на пералня Помагате на колегите си в пералнята да вършат работата си правилно. Затъват ли колегите? Тогава предлагате помощ, насоки и подкрепа. Следите от какво се нуждаят колегите, за да вършат работата си правилно и приятно в една от най-устойчивите перални в Европа. Като си сътрудничите, вие осигурявате добър и непрекъснат процес в собствения си отдел и продукция, която отговаря на изискванията за качество.

Задачи:

  • Изпълнявайте всички общи изпълнителни задължения в пералнята.
  • Извикване на помощник в производството/ сътрудничещ майстор в случай на проблемни ситуации.
  • Инструктиране и насочване на членовете на групата по технически въпроси (по темата).
  • Наблюдение на процеси/подзадачи.
  • Отстраняване на прости неизправности.
  • Извършване на ежедневна поддръжка.
  • Своевременно идентифициране на по-сложни неизправности и докладването им на асистент/ръководител на работен център.
  • Управление и поддържане на чистотата на работното място.
  • Извършване на контрол на качеството.

Това си ти

Вие сте идеален кандидат за длъжността Бригадир на пералня Ако:

  • Притежава добри комуникационни умения.
  • Имате подходящо образование за VMBO.
  • Работете добре заедно.
  • Знае как да се справи!
  • Умеете да адаптирате стила си на ръководство към ситуацията и човека.

Това е, което ви предлагаме

  • Ще получите договор за 40 часа седмично.
  • Свободно разполагаема сума в размер на 17,05% от брутното ви възнаграждение, която може да се използва за заплата или отпуск .
  • Ще получите добър пакет от обезщетения.
  • Ще имате широки възможности за обучение и личностно развитие.
  • Ще работите в екип от общителни, ангажирани и мотивирани колеги.

Ще се присъедините ли към нас на кафе?

Вълнувате ли се за тази позиция на Бригадир на пералня?

След това кандидатствайте днес, като се свържете с Роналд Бракен и/или Бренда Хендрикс на посочените по-долу телефони. Искате ли да се срещнем първо за повече информация? Също така добре! Ще се видим скоро!

  • Офис SAAMwerkt Personeelsdiensten: 040-72 00 972
  • Роналд Бракен: 06-12 67 10 64