Свободно работно място Административен асистент

Администрация
MBO
Кандидатствайте тук

"*" обозначава задължителните полета

Максимален размер на файла: 4 MB.

Разнообразна работа
Приятни колеги
Конкурентна заплата

Имате нужда от помощ?

Не успяхте да намерите това, което търсите? Няма проблем, ние ще ви помогнем допълнително.

Укрепване на уменията ви

Започвате работа в бранша и не сте сигурни в знанията и опита си? Не се притеснявайте, SAAMwerkt! предлага подкрепа чрез обучение в помещенията на клиента, за да можете да започнете работа уверено и добре подготвени.

Търсите работа, която ви подхожда идеално? В SAAMwerkt!, вашата надеждна агенция за временна заетост в района на Кемпен, ние ще ви осигурим бърза и безпроблемна работа. Уведомете ни, че търсите работа, и ние ще започнем да работим за вас незабавно.

При нас всичко е добре организирано. Още от първия момент се свързвате с нашия екип в удобно за вас време и по подходящ начин.

Разпознавате ли себе си в това?

Als administratief medewerker ondersteun je de organisatie door het uitvoeren van diverse administratieve taken. Daarnaast;

  • Beheren en verwerken van correspondentie, zoals email, brieven en telefoon;
  • Ontvangen van bezoekers en fungeren als aanspreekpunt;
  • Organiseren, beheren  en archiveren van administratieve dossiers;
  • Documentenbeheer en rapportages;
  • Invoeren van gegevens in systemen;
  • Financiële ondersteuning;
  • Agendabeheer en planning;
  • Ondersteunen van HR- taken;
  • Ondersteunen van andere afdelingen.

Това си ти

Jij past perfect bij de functie van administratief medewerker als je:

  • Nauwkeurigheid, zorgvuldig, oog voor detail;
  • Vermogen om meerdere taken tegelijk te beheren;
  • Prioriteiten stellen;
  • Communicatieve vaardigheden, mondeling en schriftelijk;
  • Ориентирани към услугите;
  • Zorgvuldig;
  • Zelfstandigheid;
  • Teamspeler;
  • Goede kennis van MS Office (Word, Excel, outlook);
  • Ervaring met ERP CRM systemen;
  • Om kunnen gaan met vertrouwelijke informatie;
  • Добри познания по нидерландски език (устно и писмено);
  • Opleidingsniveau MBO;
  • Werkervaring in een soortgelijke functie.

Какво ви предлагаме:

  • Пазарна заплата;
  • Добра пенсионна схема.

Ще се присъедините ли към нас на кафе?

Вълнувате ли се за тази позиция на Administratief medewerker?

След това кандидатствайте днес, като се свържете с Роналд Бракен и/или Бренда Хендрикс на посочените по-долу телефони. Искате ли да се срещнем първо за повече информация? Също така добре! Ще се видим скоро!

  • Офис SAAMwerkt Personeelsdiensten: 040-72 00 972
  • Роналд Бракен: 06-12 67 10 64