Пазач

Eersel
1,040 - 1,415 € годишно при 15 - 20 часа
15 до 20 часа седмично
Кандидатствайте тук

"*" обозначава задължителните полета

Максимален размер на файла: 4 MB.

Предизвикателна работа
Брабантска дружелюбност
Уютни колеги
Гъвкаво работно време

Имате нужда от помощ?

Не успяхте да намерите това, което търсите? Няма проблем, ние ще ви помогнем допълнително.

Укрепване на уменията ви

Започвате работа в бранша и не сте сигурни в знанията и опита си? Не се притеснявайте, SAAMwerkt! предлага подкрепа чрез обучение в помещенията на клиента, за да можете да започнете работа уверено и добре подготвени.

Организацията
Ние сме SAAMwerkt! Сертифицирана организация за подбор на персонал, която прави нещата по различен начин на пазара. SAAMwerkt! разтоварва изцяло компаниите в областта на услугите за персонал, подбор на персонал, международни работници, услуги за заплати, HR подкрепа, набиране и подбор на персонал и управление на отсъствия. При това във всеки сектор: логистика, екология, хотелиерство, производство, почистване, строителство и много други. Ние не работим с числа, а с имена. И не със строга йерархия, а с брабантска дружелюбност.
SAAMworks! разполага с няколко къщи (номер 14) за международни служители. Нашите къщи са безопасни, чисти и предлагат достатъчно лично пространство. Всяка година Фондацията за стандартизация и гъвкав живот (SNF) проверява дали нашите къщи отговарят на стандартите. Затова се гордеем, че притежаваме печата за одобрение на SNF.
Разполагаме и с 20 служебни автомобила, чрез които осигуряваме транспорт до и от работното място за нашите международни служители.
Съвместна работа в неформална обстановка. Обръщане на внимание на качеството. Да правите това, което казвате, и да казвате това, което правите. Да се забавляваме заедно и след това да се върнем на работа свръхсъсредоточени. Това е начинът, по който правим разликата за нашите клиенти, но и за вас. В SAAM werkt! вярваме в комбинацията от приятно, лично и делово сътрудничество.

Какво ще направите?
Имате ли желание да се занимавате с разнообразна и предизвикателна работа? Тогава тази позиция може да е за вас!

Вашите задължения ще включват:

  • Извършване на ежедневна поддръжка и ремонт в домовете ни от нашия международен персонал, включително свързване на електрическо оборудване, подмяна на лампи, подмяна на контакти и отстраняване на течове;
  • Разтоварване на нашия бек-офис чрез поемане на инициатива и отговорност за решаване на проблеми, свързани с къщите, и изготвяне на планове за подобрение;
  • Отчитане на показанията на измервателните уреди и проверка на потреблението;
  • Проверка на състоянието и чистотата на къщите в съответствие с нашите изисквания за качество и работни процедури;
  • Следи за безопасността на къщите и докладва за всякакви проблеми на бек офиса;
  • Контрол на автопарка, поддръжка на трасето и безопасност на автомобилите;
  • Отговаря за склада, проследява/регистрира наличностите;
  • Вие сте очите и ушите на нашата компания.

Разпознавате ли себе си в това?

Вие сте подходящ кандидат за длъжността House Master, ако:

  • Вие сте ентусиазирани!
  • Притежавате шофьорска книжка BE;
  • Отговорно мислене;
  • Притежавате значителни комуникативни умения, колегиални сте и сте ориентирани към услугите;
  • Умения за използване на инструменти и познания за основни ремонти;
  • Компютърна грамотност (Word/ Excel).

Какво ви предлагаме?

  • Заплата от 1040 до 1415 евро на база 15 до 20 часа седмично;
  • Нов работен автобус и работно облекло за извършване на работата;
  • Отлични допълнителни придобивки;
  • Гъвкаво работно време, за предпочитане 3 работни дни;
  • Много възможности за собствени инициативи, идеи и отговорности;
  • Приятна и приятелска работна атмосфера с ентусиазирани колеги.

Ще се присъедините ли към нас на кафе?

Вълнувате ли се за тази позиция на Пазач?

След това кандидатствайте днес, като се свържете с Роналд Бракен и/или Бренда Хендрикс на посочените по-долу телефони. Искате ли да се срещнем първо за повече информация? Също така добре! Ще се видим скоро!

  • Офис SAAMwerkt Personeelsdiensten: 040-72 00 972
  • Роналд Бракен: 06-12 67 10 64